Пхукет

Загальний опис

Пхукет - найбільший острів Таїланду. На західному узбережжі є кілька піщаних пляжів, на східному узбережжі пляжі зазвичай менш доглянуті і, як результат, брудні. Однак біля східного узбережжя, на відміну від західного, є безліч малих та середніх островів, пляжі яких мають дуже високу якість. Поруч з найпівденнішою точкою острова знаходиться Лем Промтеп (мис Брахма) - популярне місце для спостереження заходу сонця. "Золота середина" між західними та східними пляжами - це самий південний пляж острова - Най Харн, широка піщана смуга якого, а також м'який спуск у море принесли йому славу одного з найкращих пляжів Пхукета (часто спір прихильників пляжу Карон).
Один з найпопулярніших туристичних районів - пляж Патонг в центральній частині західного узбережжя, цей пляж широкий і довгий. Нічне життя Пхукета і дешеві покупки зосереджені в Патоні, і район значно розвинений.
Інші популярні пляжі зосереджені на півдні Патонга. Відстань від Патонга (розташований в центрі західного узбережжя острова), на південь розташовані пляж Карон, пляж Ката, пляж Ката Ной, а також Сурин, Камала, Банг Дао, Най Тон, Най Янг і Май Хао на північ. Ці райони, як правило, менш розвинені, ніж Патонг, і їх зазвичай використовують люди, які бажають більш спокійного відпочинку подалі від натовпу.
На півдні Пхукета є кілька коралових островів, на північному заході лежать Сіміланські острови, на південному сході - острови Фі-Фі. Всі острови підходять для дайвінгу.
На сході в затоці Пангна розташовані острови Яо Яй та Яо Ной, великі за площею (близько третини Пхукета), населені переважно рибалками-мусульманами та морськими циганами. На цих островах, на відміну від Пхукета, туристична інфраструктура розвинена слабко, є лише кілька готелів.

Пхукет на карті

+ 24°C