Загальний опис

У самого кордону з Малайзією, на берегах Андаманського моря Індійського океану, лежить Крабі - найкрасивіша провінція Південного Таїланду - «країна тисячі островів» і «перлина Таїланду» - саме так її з любов'ю називають самі тайці. Вона розташована в 176 км на південь від острова Пукет і в 800 км від Бангкока. Це узбережжя й острови провінції становить інтерес для туристів, яким подобаються ще незаймані масовим туризмом куточки природи. Аеропорт, побудований в Крабі зовсім недавно, дав можливість мандрівникам з усього світу насолоджуватися дивовижними дарами природи цієї частини Таїланду.

Кришталево чиста вода і численні екзотичні острови ідеально підходять для плавання з маскою і аквалангом. Невимовної краси сталактитові печери і скелі узбережжя Railay стали визнаною Меккою скелелазів усього світу. Чотири національні парки, мангрові ліси і гарячі джерела залишать у Вас незабутні враження. У Крабі знаходиться одне з трьох виявлених на Землі черепашкових відкладень віком 75 мільйонів років.

Саме в провінції Крабі знімалися багато знаменитих голлівудських фільмів: "В пошуках пригод" (Жан-Клод Ван Даммом), "Завтра не помре ніколи" з серії про Джеймса Бонда (з Пірсом Броснаном і Мішель Йео), «Пляж» (Леонардо ДіКапріо) ... Дійсно, важко уявити собі більш чудове видовище, ніж острова і пляжі саме цієї частини Таїланду! Відвідавши провінцію Крабі, ви зможете побувати в місцях зйомок і уявити себе героями цих відомих блокбастерів.

Крабі - це первозданна краса природи, білосніжні коралові пляжі островів і золотисті пляжі узбережжя, вічнозелені крейдяні скелі, що підносяться прямо з води, багатобарвний чудовий світ коралових рифів. Зарості високих кокосових пальм, що досягають смуги прибою, дивовижний свіжий океанський бриз, напоєне ароматами моря і квітучих Бугенвіль, мільйони різнокольорових морських риб, підпливають до самого берега, чудові картини тропічного заходу ... !!!! Крабі - це Пукет, яким він був 20 років тому! Крабі - це і наймолодший центр туристичної індустрії Королівства Таїланд! За останні 2-3 роки узбережжі Крабі та найвідоміші острова (Пі-Пі, Ланта, Туратао, Симилан, Лін) вкрилися мережею сучасних готелів міжнародного рівня, прекрасно поєднують в собі високий рівень сучасного комфорту і традиційну тайську екзотику. Що особливо важливо, переважна більшість готелів мають скандинавський або німецький менеджмент, отже, високий рівень сервісу!

Krabi на карті

+ 23°C