Для клієнтів

<p class="text-primary"><span class="h2">Для клієнтів

1. Що ми продаємо?
✅ 80 країн світу / 240 напрямків - динамічні турпакети
✅ 1 057 856 готелів від 45 провайдерів
✅ Авіаквитки від 400 авіакомпаній
✅ Трансфери в 90 країнах світу
✅ Екскурсії з ліцензованими гідами в 60-ти містах світу

2. Особливості динамічних турпакетів
Динамічний пакет - це пакет, який отримують в реальному часі на основі регулярної авіаперевезення і готелів від різних глобальних / локальних постачальників. Основна особливість полягає в принципі формування ціни, вона вважається в реальному часі. При цьому, завдяки нашій технології, ми маємо найактуальнішу інформацію як про ціну авіаквитка, готелю, так і про наявність місць на рейсах і номерів в готелях. По суті ви отримуєте найкращу ціну авіаквитка і готелю в вибраному вами місті / курорті.

3. Рекомендації з пошуку.
Для більш точного і повного отримання результатів ми рекомендуємо вам здійснювати пошук на конкретні дати вильоту і чітку тривалість туру. При великий розкид дат результати з пошуку авіаквитків будуть не повними. При отриманні результату пошуку вибрати оптимальний тур вам допоможуть різні фільтри.

✅ Политика аннуляций

Всі штрафи, що виникають при ануляції турів, виставляються постачальниками послуг. У зв'язку з цим існують прості схеми ануляції різних типів послуг:

Динамічні тури

Ануляція динамічних пакетних турів.
При ануляції пакетного туру, кожна зі складових послуг в складі турпакета проходить процес ануляції окремо від інших.

  • Авіаквитки - вважаються безповоротними після виписки і повернення коштів розраховується індивідуально, відповідно до забронювати тарифу авіакомпанії.
  • Готелі - згідно умов ануляції від постачальника / готелю, зазначених при бронюванні.
  • Трансфери - ануляція трансферу без штрафу можлива за 48 годин до його початку. Після - штраф 100%
  • Страховки - дозволяється ануляція і повернення грошових коштів за 2 дні робочі дні до дати надання.

** штрафи за скасування проживання в готелі можуть залежати від політики готелю і змінюватися протягом сезону в залежності від СПО. Оператор залишає за собою право виставляти штрафи за фактично понесених витрат.

Ануляція готелів, заброньованих через онлайн систему, здійснюється відповідно до політики готелю. Дана інформація доступна при бронюванні і є відкритою.
Квитки на регулярні рейси Ануляція квитків на регулярні рейси проводиться відповідно до правила тарифу, встановленим авіакомпанією. Уточнюйте дану інформацію при бронюванні квитка.
Трансфери Ануляція трансферу без штрафу можлива за 48 годин до його початку. Після - штраф 100%.
Страховки Ануляція страховки можлива за 2 робочих дні до дати її початку. Після - штраф 100%.
  • Всі штатні ануляції обробляються в робочий час.
  • В силу об'єктивних причин неможливості туристом здійснити поїздку (хвороба, смерть і т.д.) постачальники послуг можуть піти на зустріч в питанні мінімізації штрафних санкцій. Такі питання вирішуються в індивідуальному порядку, при наявності відповідних документів.

01011, Київ, вул. Рибальська 8, оф.99
тел. +38 (044) 334-39-10