Загальний опис

Дубай займає унікальне положення серед міст Перської затоки. В ОАЕ вважається найвільнішим, космополітичним містом, де кожен може відпочити та розважитися - тут можливості необмежені.
Центром його процвітання завжди була бухта. Хоча сьогодні Дубай забудований хмарочосами та обладнаний понтонними мостами, що з'єднують палаци, затока залишилася такою ж, як і в ті часи. Національні арабські кораблі (abra) все ще будуються таким же традиційним чином в майстернях на затоці. Вибираючись з abra, ви опиняєтесь на території базару, де продають тканини. З іншого боку затоки ви опинитесь у царині спецій і спецій, де піднімаються величезні пакетики, наповнені доверху сухофруктами, горіхами, запашною корицею, кардамоном і гвоздикою.
Далі йде Золотий базар, де все, що блищить, - справжнє золото. Вітрини засліплюють вас блиском усіх видів прикрас. У затишній морській бухті Арабської затоки круїз вишукані дерев’яні маленькі судна, що перевозять вантаж. Для того, щоб зануритися в реальне життя Дубаю, вам потрібно перейти бухту на одному з традиційних арабських пасажирських кораблів, так званих водних таксі, які щодня перевозять пасажирів, що складаються переважно з індійських службовців та невеликих крамарів.
90-ті роки були найінтенсивнішими роками зростання багатства для Дубая. За ці роки він був занесений до книги рекордів як найбільший у світі кінно-спортивний центр із грошовою премією у чотири мільйони доларів. А на гонці верблюдів тут були вручені великі нагороди місцевим власникам верблюда-переможця. І хоча заборона заборонена в Дубаї, перегони на верблюдах, що проводяться в зимовий сезон, збирають натовпи вболівальників на всій біговій доріжці.
Найкращий час для відвідування Дубая - з жовтня по квітень, коли температура повітря зазвичай триває 20-30 градусів. У цей час року зазвичай проводяться заняття спортом, наприклад, теніс, гольф та водні гонки.
Туристи, які приїжджають сюди, любителі спорту, знаходять відмінні умови для гри в гольф, катання на конях, катання на ковзанах на добре обладнаних льодових аренах, для картингу, сноркелінгу, полювання на акули та баракуди. Добре обладнані пляжі приваблюють сотні тисяч гостей з Європи, в тому числі з України, в Дубай.

Дубай на карті

+ 32°C