Загальний опис

Протарас - це спеціально побудований курорт на південно-східному узбережжі Кіпру. Причиною тут є піщаний пляж пляжів, що покриває нерівне узбережжя - що вже справді приваблює мальовничі прогулянки. Це досить компактне місце, тому жваві бари та ресторани ви знайдете прямо на головній вулиці. І коли ви хочете по-справжньому розпустити волосся, клуби та бари Айя-Напи знаходяться всього за 10 хвилин їзди на таксі.

Пляжі на цій частині узбережжя вважаються найкращими на острові. Головний курорт, затока Фігове дерево, має безліч водних видів спорту та маленький острів, на який можна виплисти. Тут є ще п’ять якісних пляжів, деякі зі статусом Блакитного прапора. Зелена затока, приблизно за 10 хвилин їзди, є більш спокійною, і в цьому ж районі є також затока Сірена. Це справжня відокремлена перлина - крихітна бухта з просто затіненим деревом баром та рестораном.

Екскурсії в місто-привид Вароша
До Вароші, одного з найбільш відвідуваних місць району, потрібно близько 40 хвилин. Історія тут полягає в тому, що ще в сімдесятих роках популярне туристичне місце практично за ніч після турецького вторгнення перетворилося на місто-привид. З тих пір це моторошно. Або для чогось зовсім іншого, прогулянка на човні може привести вас до заповідної природної зони мису Греко, яка також є прекрасною територією для підводного плавання.

Протарас на карті

+ 22°C