Briz

Golden Sands ID 561345

Ціни на номери

Загальний опис

ГОТЕЛЬ: Цей заклад має 130 номерів, 3 поверхи, має стійку реєстрації, вестибюль та міні-маркет. У готелі 3-поверховий багатомовний персонал та автостоянка. Діти можуть насолодитися ігровою зоною.

СИТУАЦІЯ: Готель знаходиться в 800 метрах від пляжу, Балчик знаходиться в 30 кілометрах від Варни, 18 кілометрів від Добрича, 65 кілометрів в 800 метрах від закладу, ви можете знайти нічний клуб, Албена це знаходиться в 12 кілометрах від закладу, в 1 кілометрі від центру міста, в 18 кілометрах від залізничного вокзалу, в 28 кілометрах, ви можете знайти аеропорт, Аквополіс він розташований в 1 кілометрі від монастиря Аладжа - в 4 кілометрах на відстані від Св. Костянтина, він розташований за 10 кілометрів, а за 1 кілометр ви знайдете прекрасне транспортне сполучення з їздою до автобусної зупинки, супермаркетів, магазинів, барів, ресторанів, таксі та туристичного бюро.

Зручності: заклад може похвалитися плавальним басейном із зоною для дітей (сезонний). На пляжі клієнти можуть знайти парасольки та шезлонги (доступні за окрему плату).
Готель Briz на карті