Загальний опис

Провінції Буенос-Айрес і Кордоба є центральними регіонами країни. Це зона багатих рівнин, які облюбували гаучо, аргентинські скотарі. Це серце промисловості країни, царство «las estancias», ферм, зі старовинними будинками кінця XIX століття. Останнім часом ці місця облюбували туристи, які хочуть покуштувати улюблене блюдо аргентинців, м'ясо, смажене на відкритому вогні.
Столиця Аргентини, Буенос-Айрес, заснована в 1535 іспанським конкістадором Педро Мендосой, є одним з найбільших міст світу. Її площа становить близько 4 тисяч км2, де проживає більше 40 відсотків всього населення країни.
Буенос-Айрос, є одним з головних економічних, політичних і культурних центрів країни. Буенос-Айрес - величезний сучасний мегаполіс, архітектура якого об'єднує сучасні хмарочоси і будівлі колоніального періоду. Це досить зелене місто, в якому багато бульварів, скверів і парків: Парк Алміранте Браун на берегах Ріачуело, парк Трес де Фебрера у Ріо-де-ла-Плата, парк Палермо, найстаріший в місті.
Серед основних пам'яток архітектури і мистецтва можна відзначити церкви Сан-Ігнасіо (тисяча сімсот тридцять чотири) і Ель Пілар (тисяча сімсот тридцять дві), ратуша (1754), театр «Колон» (1909), Муніципальний театр (1958), будівля Лондонського і південноамериканського банку (1967). Пам'ятники: Х. Колумбу в парку Колон (1916), К. Альвеар (1923).
Широкою популярністю серед туристів користується старовинна вулиця Сан-Тельмо з величезною кількістю барів, де вечорами танцюють танго і проводяться різні шоу. По неділях на цій вулиці відкривається антикварний ринок.
Вечори танго в Буенос-Айресі одне з найголовніших шоу, які приваблюють туристів, які не проти навчитися виконувати цей танець. Однак побачити пари, які танцюють танго можна просто на головних торгових вулицях у центрі міста, а також біля блошиного ринку Плаза Доррего. Цей танець став невід'ємним символом Буенос-Айреса.

Buenos Aires на карті

+ 23°C